Kim jesteśmy

SEA LIFE

Specjalizujemy się w produkcji nowoczesnych łodzi i ekskluzywnych jachtów napędzanych silnikiem motorowym. Nasza ekspertyza obejmuje wszystkie etapy produkcji, począwszy od projektowania aż po testy na wodzie. Znajdujący się w Augustowie zakład produkcyjny liczy sobie obecnie kilkanaście budynków, w których pracuje prawie 300 osób.

Aby sprostać oczekiwaniom branży, nieustannie powiększamy nasze zdolności produkcyjne, inwestując w infrastrukturę oraz wdrażając najnowsze technologie. Niemalże wszystkie półprodukty niezbędne do produkcji łodzi wytwarzamy sami – co daje nam pełną kontrolę nad jakością i terminowością każdego etapu produkcji.

Laminat

To tutaj rozpoczynają się wszystkie procesy produkcyjne. Chociaż najczęściej pracujemy przy użyciu metody laminowania ręcznego, niektóre elementy wytwarzamy za pomocą infuzji. Ze względu na gabaryty produkowanych przez nas modeli łodzi – niektóre sięgają 15 metrów długości i 4,5 szerokości – lwia część powierzchni produkcyjnej zakładu dedykowana jest pracy z elementami laminatowymi. Mamy również modelarnię, na której sami dokonujemy napraw i modyfikacji form.

CNC

Posiadamy własną maszynę CNC, której używamy do wycinania elementów plastikowych oraz drewnianych, w tym sklejki do mebli. Wycięte półwyroby trafiają następnie do stolarni, gdzie przechodzą ostateczną obróbkę przed zamontowaniem na łodzi. W 2023 roku uruchomiliśmy również własną lakiernię.

Szkło akrylowe

Zajmujemy się również gięciem i obróbką elementów wykonanych ze szkła akrylowego. Dostarczamy też elementy wykonane z płyty karbonowej – charakterystyczne panele ozdobne widoczne na łodziach De Antonio Yachts.

Szwalnia

Wszystkie wyjeżdżające z naszego zakładu łodzie wyposażone są w wykonane przez nas elementy tapicerowane: fotele, materace, podsufitki oraz pokrowce. Własna szwalnia umożliwia nam na szybkie odpowiadanie na potrzeby klienta oraz gwarantuje jakość elementów tapicerowanych.

Ślusarnia

Każda z produkowanych przez nas łodzi wymaga dedykowanych relingów, wzmocnień oraz zbiorników. Pracujemy ze stalą nierdzewną oraz aluminium i współpracujemy z pobliską malarnią.

Montaż

Hala montażu jest sercem firmy i miejscem, do którego muszą trafić wszystkie półprodukty wykonane na pozostałych działach. Nasi montażyści nie tylko dbają o ciągłość produkcji, ale często asystują przy nowych projektach dzieląc się doświadczeniem praktycznym.

Kontrola jakości

Ze względu na ekskluzywność produkowanych przez nas łodzi, jakość wyrobów jest dla nas niezwykle ważna. Kontrolerzy jakości odbierają każdą łódź i wspólnie z działem poprawek czuwają nad utrzymaniem najwyższych standardów.

Serwis

Aby móc sprostać wymaganiom nawet najbardziej wymagających klientów świadczymy również pełen zakres usług serwisowych i renowacyjnych oraz zapewniamy obsługę posprzedażową.

Gospodarka materiałowa

Z pomocą własnego magazynu i doświadczonego działu zaopatrzenia Sea Life niezależnie zarządza niezbędnym dla produkcji zapleczem materiałowym. Wiążąca się z tym wiedza praktyczna jest też nieoceniona przy procesie prototypowania.

Dział technologiczny

Firma posiada również zaplecze technologiczne i projektowe w postaci dedykowanego działu technologicznego – bez którego niemożliwa byłaby produkcja tak skomplikowanych i nowoczesnych łodzi.

Produkujemy łodzie

Atlantic Marine

Produkujemy łodzie

De Antonio Yachts

Chcesz pracować z nami?

W związku z dynamicznym rozwojem i rozbudową naszej firmy poszukujemy osób na stanowisko:

Zobacz stronę naszego partnera!

Nasi dealerzy działają w całej Polsce oraz Europie - znajdź dealera w swojej okolicy!